ПОСПІЛКУЙТЕСЯ З ПРЕДСТАВНИКОМ НАШОЇ КОМАНДИ

(044) 202 11 11

Про нас

Новини

НОВИЙ LAND ROVER DEFENDER
13 травня 2019

На святкуванні Всесвітнього дня Land Rover, який відбувся 30 квітня, компанія оголосила про завершення заключної фази випробувань нового Land Rover Defenderна території Кенії.

 

Камуфльовані прототипи моделі Land Rover Defender проходили випробування у кенійському заповіднику Борана за підтримки партнера Land Rover, некомерційної організації Tusk Trust, із яким компанія працює протягом вже 15 років.

 

 

Протягом серії випробувань прототипи Defender буксирували важкі вантажі, пробиралися річками і постачали обладнання у непрохідній місцевості на території заповідника площею 14 000 гектарів.

 

До того часу, як новий Land Rover Defender буде офіційно представлений, він пройде більше ніж 45 тисяч тестів за найбільш екстремальних умов. Інженери Land Rover провели випробування прототипів у пустелі зі спекою +50° за Цельсієм, на морозі Арктики -40° за Цельсієм, а також на висоті більше ніж три тисячі метрів над рівнем моря у скелястих горах Колорадо, щоб гарантувати відповідність нового Land Rover Defenderочікуванням самих вибагливих водіїв.

 

 

Нік Роджерс, виконавчий директор з продукту Jaguar Land Rover, заявив: «Додатково до симуляційних та стендових випробувань, новий Land Rover Defender проїхав вже 1,2 мільйони кілометрів доріг та бездоріжжя із різними типами поверхонь за екстремальних кліматичних умов. Тому ми впевнено можемо заявити, що ця модель найбільш витривала серед усіх моделей Land Rover. Також для нас важливо підтримати нашого партнера Tusk Trust та одночасно випробувати Land Rover Defender. Це дозволило інженерам Land Roverпереконатися, що ми досягли поставленої мети вже на етапі фінальної стадії програми розвитку».

 

 

Завдяки динаміці на дорозі, яка відточувалася на трасі в Нюрбургрингу в Німеччині, позашляховим можливостям, які випробовувалися на болотяних шляхах Істнора у Великобританії, скелястим стежинам Моабі у штаті Юта та піщаним дюнам Дубаю у ОАЕ, нова система повного приводу Defender отримала неперевершені характеристики, а це забезпечать широту можливостей та новий рівень комфорту та керованості для власників Defender.

 

 

Новий Land Rover Defender був розроблений і створений у Великобританії, в Гейдоні, домівці дизайнерів, інженерів та тестувальників Land Rover. Також відтепер все виробництво Land Rover Defender буде перенесено до Словаччини.

Останні новини

Показати більше

image

RANGE ROVER

Від 3 933 426 грн.

Кульмінація вишуканої потужності

image

RANGE ROVER SPORT

Від 2 230 268 грн.

Найбільш динамічний Range Rover

image

RANGE ROVER VELAR

Від 1 847 237 грн.

Авангардний Range Rover

image

АБСОЛЮТНО НОВИЙ RANGE ROVER EVOQUE

Від 1 138 473 грн.

Новий, рішучий, впевнений та витончений - справжній Range Rover у компактній формі

image

DISCOVERY

Від 1 594 451 грн.

Найбільш універсальний позашляховик

image

ОНОВЛЕНИЙ DISCOVERY SPORT

Від 0 грн.

Найкращий вибір для будь-якої пригоди. Слідкуйте за новинами.