ПОСПІЛКУЙТЕСЯ З ПРЕДСТАВНИКОМ НАШОЇ КОМАНДИ

(044) 202 11 11

Про нас

Новини

ФІНАЛЬНІ ВИПРОБУВАННЯ НОВОГО LAND ROVER DEFENDER
6 червня 2019

Новий Land Rover Defender став ще на один крок ближчий до випуску після успішного завершення складної програми випробувань у Кенії. Впродовж програми прототип автомобіля допомагав проводити важливі роботи з охорони дикої популяції левів в Африці.

 

Прототип моделі Land Rover Defender із вбудованим підвищеним повітрозабірником оздоблений унікальним камуфляжем, що розроблений спеціально для місцевості, на якій проходили випробування, а саме на 14000 гектарів заповідника Борана. Під час випробувань прототип слідував за левами, які носять нашийники із вбудованими радіопередавачами, а також перевозив вантажі.

 

Унікальна програма випробувань надала співробітникам організації Tusk можливість провести ряд тестувань із новим Land Rover Defender в реальних умовах, в яких прототип автомобіля переправлявся через річки, витягував важкі причепи та долав непрохідну місцевість. Прототип моделі використовувався навіть для заміни зламаного нашийника лева-самця, якого змогли приспати снодійним, що знаходився на близький відстані від команди Land Rover Defender.

 

Територія заповідника Борана – це плоскі рівнини, брудні дороги, круті скелясті схили, болотисті береги річок і густі ліси. Ця місцевість надала новому Land Rover Defender можливість продемонструвати свою неперевершену широту можливостей.

 

Директор лінійки автомобілів Jaguar Land Rover Нік Коллінз сказав: «Зараз ми проводимо фінальні випробування нового Land Rover Defender, які є завершальним етапом фази розробок. Співробітництво з Tusk у Кенії дозволило нам зібрати цінні дані про продуктивність автомобіля. А заповідник Борана забезпечив складні умови руху, це зробило його ідеальним місцем для випробування функцій нового Land Rover Defender, які допомагають долати будь-які перешкоди».

 

Компанія Land Rover вже 15 років є офіційним партнером некомерційної організації Tusk. Прототип Land Rover Defender використовувався у заповіднику Борана у проведенні важливих робіт з охорони диких тварин, щоб звернути увагу на критично малу популяцію левів в Африці. Три чверті популяції левів на континенті знаходяться в занепаді, а чорно-білих носорогів в Африці вже більше, ніж великих кішок. У дикій природі виживає менше 20000 левів, в той час як минулого століття популяція становила 200000 осіб.

 

 

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО ТЕСТУВАННЯ НОВОЇ МОДЕЛІ LAND ROVER DEFENDER В ЕКСТРИМАЛЬНИХ УМОВАХ

Останні новини

Показати більше

image

RANGE ROVER

Від 3 953 258 грн.

Кульмінація вишуканої потужності

image

RANGE ROVER SPORT

Від 2 241 513 грн.

Найбільш динамічний Range Rover

image

RANGE ROVER VELAR

Від 1 856 551 грн.

Авангардний Range Rover

image

АБСОЛЮТНО НОВИЙ RANGE ROVER EVOQUE

Від 1 144 213 грн.

Новий, рішучий, впевнений та витончений - справжній Range Rover у компактній формі

image

DISCOVERY

Від 1 602 491 грн.

Найбільш універсальний позашляховик

image

ОНОВЛЕНИЙ DISCOVERY SPORT

Від 0 грн.

Найкращий вибір для будь-якої пригоди. Слідкуйте за новинами.