ПОСПІЛКУЙТЕСЯ З ПРЕДСТАВНИКОМ НАШОЇ КОМАНДИ

(044) 202 11 11

Про нас

Новини

НОВИЙ RANGE ROVER EVOQUE - РЕЙТИНГ БЕЗПЕКИ EURO NCAP
12 квітня 2019

НОВИЙ RANGE ROVER EVOQUE ОТРИМАВ 5 ЗІРОК У РЕЙТИНГУ БЕЗПЕКИ EURO NCAP

 

Новий позашляховик Range Rover Evoque отримав найвищий результат у п'ять зірок рейтингу безпеки Euro NCAP. Такі високі оцінки підтверджують його статус як одного з найбільш вишуканих, функціональних і безпечних компактних позашляховиків у своєму сегменті.

Range Rover Evoque отримав 94 бали за захист дорослих пасажирів, що є найвищою оцінкою серед моделей бренду Land Rover на сьогоднішній день. За захист дітей, які перебувають на задньому сидінні, модель отримала 87 балів. Побудований на основі нової платформи Premium Transverse Architecture, яка гарантує максимальну безпеку пасажирам, новий Range Rover Evoque оснащений інноваційними функціями допомоги водію, серед яких система екстреного гальмування, утримання смуги руху, системи допомоги при паркуванні, камера заднього виду. Таке поєднання функцій у новому Range Rover Evoque забезпечило йому максимальний п'ятизірковий рейтинг у найскладнішій тестовій програмі Euro NCAP на сьогоднішній день.

 

Фінбар МакФол, директор із глобального маркетингу Jaguar Land Rover, прокоментував: «Для того, щоб у Range Rover Evoque ви могли почуватися комфортно як в міській зоні, так і за містом, ми удосконалили автомобіль новітніми технологіями, розробленими для запобігання ДТП, а також удосконалили архітектуру кузова, яка захистить пасажирів у випадку аварії. У Land Rover з'явився ще один п'ятизірковий автомобіль».

До переліку провідних технологій нового Range Rover Evoque входить також дзеркало заднього виду ClearSight, яке одним натисканням перемикача перетворюється на відео екран високої роздільної здатності, що забезпечує чіткий огляд при низькому рівні освітлення.

 

Новий Range Rover Evoque підкорює розкішними елементами оздоблення, інноваційними технологіями та встановлює нові стандарти у сегменті компактних позашляховиків.

З повагою,
Команда Land Rover Київ Аеропорт

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА ТЕСТ-ДРАЙВ  | ЗНАЙТИ НАС  

 
ТОВ «Віннер ЛЦКА», Код ЄДРПОУ 41943377, Ленд Ровер, Ренж Ровер Евок, Поза межею буденного.

Останні новини

Показати більше

image

RANGE ROVER

Від 3 933 426 грн.

Кульмінація вишуканої потужності

image

RANGE ROVER SPORT

Від 2 230 268 грн.

Найбільш динамічний Range Rover

image

RANGE ROVER VELAR

Від 1 847 237 грн.

Авангардний Range Rover

image

АБСОЛЮТНО НОВИЙ RANGE ROVER EVOQUE

Від 1 138 473 грн.

Новий, рішучий, впевнений та витончений - справжній Range Rover у компактній формі

image

DISCOVERY

Від 1 594 451 грн.

Найбільш універсальний позашляховик

image

ОНОВЛЕНИЙ DISCOVERY SPORT

Від 0 грн.

Найкращий вибір для будь-якої пригоди. Слідкуйте за новинами.