Власникам

СЕРВІС ТА ПІДТРИМКА

ПОСПІЛКУЙТЕСЯ З ПРЕДСТАВНИКОМ НАШОЇ КОМАНДИ

(044) 202 11 11

Гарантія та підтримка
image

Для одержання детальної інформації стосовно гарантії звертайтесь до офіційного дилера Land Rover.

Акції з модернізації Виробника повинні виконуватися на всіх авто без обмежень згідно умов політики Виробника.

Сервісна та гарантійна книжка Land Rover

СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
image

ПЛАНИ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Усі послуги мають надаватися у відповідальності до інтервалів часу або відстаней, які вказані нижче (в залежності від того, що наступить раніше).

Кваліфіковане сервісне обслуговування ви зможете отримати в мережі офіційних дилерських центрів Land Rover.

ІНТЕРВАЛИ ВИКОНАННЯ ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ АВТОМОБІЛІВ ЛЕНД РОВЕР В УКРАЇНІ РЕАЛІЗОВАНИХ З 01 СІЧНЯ 2014

Інспекційне ТО для автомобілів Land Rover 2014

RANGE ROVER

RANGE ROVER SPORT

RANGE ROVER EVOQUE

DISCOVERY

FREELANDER

DEFENDER 

 

ІНТЕРВАЛИ ВИКОНАННЯ ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ АВТОМОБІЛІВ ЛЕНД РОВЕР В УКРАЇНІ РЕАЛІЗОВАНИХ ДО 01 СІЧНЯ 2014

RANGE ROVER 

Інспекційне ТО для нового Range Rover

TO з заміною моторної оливи для моделей з двигуном TDV8

TO з заміною моторної оливи для моделей з бензиновим двигуном

Інспекційне ТО 1 для моделей з двигуном TDV8

Інспекційне ТО 1 для моделей з бензиновим двигуном

Інспекційне ТО 2 для моделей з двигуном TDV8

Інспекційне ТО 2 для моделей з бензиновим двигуном

RANGE ROVER SPORT

Інспекційне ТО для моделей з двигуном TDV6

Інспекційне ТО окрім моделей з двигуном TDV6

RANGE ROVER EVOQUE 

Інспекційне ТО

DISCOVERY 

Інспекційне ТО для моделей з двигуном TDV6

Інспекційне ТО окрім моделей з двигуном TDV6

FREELANDER

Інспекційне ТО

DEFENDER

Інспекційне ТО

 

Переваги обслуговування в офіційній дилерській мережі:

Рекомендовані сервісні центри Land Rover мають найновіше діагностичне обладнання, повний інструментарій та прямий доступ до повного асортименту оригінальних запчастин та аксесуарів Land Rover.

Кваліфіковані технічні спеціалісти

Завдяки регулярним досконалим тренінгам за участю інженерів Виробника та доступу до всієї технічної інформації Land Rover, ніхто не знає ваш автомобіль краще, ніж наші авторизовані спеціалісти.
          
Рекомендовані сервісні центри

Деякі страхові компанії можуть рекомендувати вам користуватись послугами обраних ними сервісних центрів. Проте у випадку пошкодження вашого автомобіля найкраще використовувати сервісні центри, рекомендовані Land Rover. Це допоможе вам зберегти гарантійну підтримку Виробника, отримати професійну допомогу та, по можливості, альтернативний транспорт протягом ремонту. А також ви можете скористуватися послугами програми підтримки на дорозі Land Rover Assistance, які транспортують вам автомобіль до найближчого сервісного центру. Для довідок телефонуйте до Служби технічної підтримки Land Rover за номером + 38 044 494 29 51.

Оригінальні запчастини та аксесуари

Оригінальні запчастини та аксесуари Land Rover гарантують ідеальну відповідність та є життєво важливими для підтримання довгого життя вашого автомобіля. Адже вони розроблені у суворій відповідності до специфікацій оригінальних складових компонентів та допомагають підтримувати оптимальну продуктивність та витривалість. Окрім того, встановлюючи оригінальні запчастини та аксесуари Land Rover ви отримуєте гарантії Виробника щодо їх якості та зберігаєте основну гарантію на весь автомобіль.

Перед проведенням сервісного обслуговування або ремонту:

Професійні приймальники сервісу

Звернувшись до офіційного дилера Land Rover, Ви можете бути певними – з Вами працюватимуть висококваліфіковані співробітники, для яких головною метою є задоволення Ваших потреб. Усі приймальники сервісу проходять відповідне навчання для підтримання високого рівня своїх знань та навичок.

Електронний каталог запчастин (Electronic Parts Catalogue)
Офіційні дилерські центри мають доступ до електронного каталогу запчастин (
Electronic Parts Catalogue), що постійно оновлюється. Використання цієї глобальної системи баз даних дозволяє персоналу ввести інформацію про Ваш Land Rover та переглянути перелік деталей саме для нього. При цьому можливість замовлення запчастин для іншої модифікації або моделі цілком виключена.

Глобальна система управління запасами
На випадок виникнення потреби у замовленні деталі для Вашого Land Rover усі офіційні дилерські центри мають доступ до нашої глобальної системи управління запасами. У разі відсутності деталі на складі її можна розшукати та замовити за допомогою системи управління запасами.

Системи діагностики
Автомобілі Land Rover є прикладом вдалого поєднання новітніх технологій та вишуканого дизайну і здатні забезпечити багато років безвідмовної експлуатації. Поряд з цим, у разі виникнення непередбачених проблем із Вашим автомобілем, офіційні дилерські центри Land Rover, завдяки використанню сучасного діагностичного обладнання, завжди зможуть встановити та усунути будь-яку несправність. Удосконалене програмне забезпечення не лише виявляє потенційні проблеми, але й надає механікові рекомендації та інформацію щодо засобів їх усунення. Завдяки такому рівню допомоги перевіряти припущення та здогадки не потрібно, адже унікальний інформаційний ресурс здатен надати підтримку у виявленні будь-яких проблем із Вашим автомобілем. У разі підтвердження несправності використання діагностичного обладнання дозволяє співробітникам офіційного дилерського центру провести ремонт швидко та ефективно.

Під час сервісного обслуговування або ремонту:

Використання схвалених виробником ремонтних операцій та обладнання

Під час виконання будь-яких робіт на Вашому Land Rover використовуються лише відповідні інструменти та технології.  Кваліфікований технічний персонал беззаперечно дотримується деталізованих методик ремонту, що дозволяє забезпечити правильне виконання будь-яких робіт. Крім того, для виконання ремонту використовується значна кількість унікальних інструментів, що були розроблені та виготовлені спеціально для Land Rover. Це обумовлює використання відповідних інструментів для будь-яких видів робіт, а ризик неправильного встановлення деталей або ушкодження Вашого автомобіля зводиться до мінімуму.

Кваліфікований технічний персонал

Land Rover усвідомлює той факт, що для технічного обслуговування або ремонту необхідна наявність високого рівня знань, досвіду та практичних навичок. До виконання робіт на Вашому Land Rover допускаються лише висококваліфіковані технічні працівники. Для цього персонал постійно приймає участь у тренінгах з використання схвалених Land Rover інструментів, обладнання, технологій та методик, що були розроблені для застосування на Вашому авто. Крім того, технічний персонал має унікальну можливість отримувати допомогу й технічну підтримку від інженерів та дизайнерів Land Rover, що безпосередньо працюють над створенням автомобілів.

Використання оригінальних запчастин та аксесуарів Land Rover

Оригінальні запчастини та аксесуари Land Rover були розроблені для забезпечення повної відповідності нашим високим стандартами безпеки та надійності. Їх використання забезпечує найкраще рішення для будь-яких видів ремонту і технічного обслуговування. Крім того, на всі оригінальні запчастини та аксесуари, що були придбані та встановлені в офіційній дилерській мережі Land Rover, поширюється відповідна гарантія.

Зручності для клієнтів

Офіційні дилерські центри Land Rover забезпечують дотримання найвищих стандартів обслуговування шляхом надання цілого комплексу додаткових послуг, серед яких надання автомобіля з підмінного фонду або підвезення клієнта до дому чи дилерського центру (залежно від конкретних обставин).

Після завершення робіт:

Прозора цінова політика та підготовка рахунків
Політика Land Rover полягає у забезпеченні максимальної прозорості під час підготовки рахунків на оплату будь-яких робіт, проведених на Вашому автомобілі. По завершенні будь-яких робіт Ваш рахунок не міститиме жодних прихованих виплат або неприємних сюрпризів. Якщо ж у Вас таки виникають запитання щодо будь-якого з пунктів рахунка, співробітники офіційних дилерських центрів із задоволенням нададуть Вам усю необхідну інформацію.

Гарантійна підтримка
Усі види технічного обслуговування Вашого автомобіля, що проводяться в офіційному дилерському центрі, покриваються гарантією на автомобіль (за умови, що вони проводяться протягом гарантійного періоду). Крім того, на всі оригінальні запчастини, що були використані для ремонту, поширюється дія гарантії на запчастини, схвалені виробником.

Переваги марки Land Rover 
Регулярне технічне обслуговування в офіційній дилерській мережі забезпечує відчутні переваги для Вашого автомобіля, що полягають у наявності сервісної історії автомобіля, яка ведеться за стандартами Land Rover.
 Це не лише сприяє продовженню строків безвідмовної експлуатації Вашого Land Rover, але й збереженню його ринкової вартості.

Додаткові переваги:

Станьте частиною глобальної спільноти
Користування послугами офіційних дилерів Land Rover для виконання усіх видів сервісного обслуговування та ремонтних робіт не лише гарантує залучення виключно висококваліфікованого персоналу для роботи на Вашому Land Rover. Авжеж, Ви отримуєте цілий ряд додаткових переваг.

Актуальна інформація щодо продукції компанії
Кожен власник Land Rover є часткою глобальної спільноти ентузіастів, які є власниками надзвичайно потужних автомобілів. Саме тому Land Rover завжди прагне підтримувати високий рівень інформованості своїх клієнтів щодо нових продуктів та розробок.

Ми цінуємо Ваші побажання
За допомогою нашої всесвітньої бази даних власників Land Rover та офіційних дилерських центрів ми регулярно збираємо інформацію щодо відгуків клієнтів. Зворотній зв'язок з клієнтами та Ваші побажання допомагають нам покращити не лише нашу продукцію, але й рівень надання послуг.

Удосконалення автомобілів та програмного забезпечення
З метою удосконалення модельного ряду Land Rover відповідні оновлення можуть проводитись в рамках окремих видів планового технічного обслуговування. Діагностичне обладнання, що використовується в офіційних дилерських центрах, здатне провести опитування електричних систем управління Вашого автомобіля для перевірки їх справності. Крім того, у разі потреби програмне забезпечення блоків управління може бути оновлене для приведення його у відповідність до сучасних стандартів.

Належне обслуговування автомобілів попередніх поколінь
Незважаючи на вік Вашого Land Rover, офіційні дилерські центри здатні забезпечити той самий рівень обслуговування, що й на момент його придбання. Кваліфікований технічний персонал здатен забезпечити як ідеальний зовнішній вигляд, так і безвідмовне функціонування Вашого Land Rover, незалежно від його віку або моделі. 

Зверніться до нас:

Зателефонуйте прямо зараз до нашої команди технічного обслуговування за номером (044) 496 7 496 та замовте візит

ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПЧАСТИНИ
image

Оригінальні запчастини Land Rover були розроблені спеціально для Вашого автомобіля. Їх використання забезпечує численні переваги, що дозволяє значно збільшити термін експлуатації Вашого автомобіля.

Для придбання оригінальних запасних частин звертайтесь до  офіційного дилера Land Rover.

Переваги оригінальних запчастин Land Rover:

Ці запчастини було розроблено, випробувано та виготовлено відповідно до високих стандартів Land Rover для забезпечення найвищої якості та надійності кожної деталі.

- На усі оригінальні запчастини Land Rover поширюється дія гарантії, термін якої становить 12 місяців.

- Кожна деталь або компонент дозволяє Вам бути впевненим у її відповідності, якості, надійності та функціональності.

- Оригінальні запчастини Land Rover у поєднанні з регулярним технічним обслуговуванням автомобіля здатні захистити Ваш Land Rover, забезпечуючи підвищений рівень безпеки та потужності. Будь-які оригінальні запчастини Land Rover Ви можете замовити та придбати у будь-якому з офіційних дилерських центрів Land Rover. Для отримання додаткової інформації, у тому числі щодо вартості запчастин, Ви можете звернутися до найближчого офіційного дилера.

Оригінальні повітряні фільтри Land Rover:

Головним завданням повітряних фільтрів є очищення повітря та забезпечення надходження очищеного повітря до систем двигуна. Оригінальні повітряні фільтри Land Rover були спеціально розроблені для забезпечення відповідності найвищим стандартам фільтрування та калібрування Land Rover.

Фільтрування
Повітряні фільтри забезпечують очищення та захист від шкідливих часток бруду чи пилу, розмір яких не перевищує кількох мікронів, що має особливо важливе значення під час руху бездоріжжям. До того ж, наші повітряні фільтри вирізняються зниженим опором потоку повітря, завдяки чому забезпечується надходження необхідної кількості повітря до систем двигуна.

Калібрування
Кожен повітряний фільтр відкалібрований для використання у конкретній моделі Land Rover, що дозволяє забезпечити надходження саме тієї кількості повітря, яка необхідна для функціонування систем двигуна та відповідних датчиків. Використання неоригінальних повітряних фільтрів може спричинити погіршення характеристик потоку вхідного повітря, що, у свою чергу, призведе до виникнення проблем у роботі датчиків. Крім того, у такому випадку існує потенційна небезпека погіршення динамічних характеристик двигуна та збільшення витрати палива, а також підвищення вмісту шкідливих речовин у відпрацьованих газах.

Оригінальні легкосплавні диски Land Rover:

Оригінальні легкосплавні диски Land Rover, що пройшли тестування в екстремальних дорожніх умовах, здатні забезпечити належний рівень комфорту у стресових ситуаціях на ділянках з найрізноманітнішим покриттям.

Для вимірювання високих інженерних стандартів Land Rover використовуються наступні критерії оцінки:

Міцність – наші легкосплавні диски виготовляються з композитного матеріалу на основі алюмінію та силікону, що забезпечує оптимальну міцність та надійність. Кожен легкосплавний диск перевіряється за допомогою рентгенівських променів. У результаті досягається відсутність навіть мікроскопічних тріщин. 

Збалансованість
 – легкосплавні диски, які було розроблено з дотриманням високоточних стандартів балансування, гарантують стабільний зазор між компонентами (наприклад, гальмовими супортами), що дозволяє забезпечити безкомпромісні ходові якості як на дорогах, так і на бездоріжжі.

Надійність
 – у ході виснажливого 12-тижневого динамічного тесту на корозієстійкість оригінальні легкосплавні диски Land Rover перевіряються на здатність протистояти впливу їдких речовин (гальмівна рідина, паливо, засоби для чищення тощо). Водночас, усі диски проходять тест на стійкість до сольового туману тривалістю 1000 годин, під час якого перевіряється їх надійність у найжорсткіших умовах. 

Безпека
 – під час ударних випробувань маятниковим копром імітуються удари диска об край бордюрного каменю, при цьому перевіряються його найслабші та найміцніші ділянки. Перевірка властивостей конструкції дисків у такий спосіб дозволяє забезпечити оптимальний рівень безпеки та поглинання енергії ударів, що допомагає захистити як сам автомобіль, так і його пасажирів.

Оригінальні гальма Land Rover:

Розробка кожної версії оригінальних гальмових дисків та колодок Land Rover потребує до 12 місяців ретельної роботи дизайнерів та інженерів. Проблеми на кшталт швидкого зниження ефективності гальмівної системи, швидкого зношення, виникнення шуму та нерівномірного гальмування, виявляються у ході ретельних випробувань, покликаних вирішити п’яти основних завдань:

Удосконалення – відповідно до положень глобальної програми тестування Land Rover, робота обладнання перевіряється в умовах екстремальних температур та найжорсткіших погодних умов, що дозволяє виявити та усунути причини виникнення вищання та вібрацій. Тестування наших гальмових дисків і колодок проводиться у найрізноманітніших місцевостях – від запиленої та спекотної Долини смерті у Каліфорнії до найхолодніших районів на півночі Скандинавії.

Ефективність – оригінальні гальма Land Rover проходять тестування відповідно до положень промислового стандарту "AMS Brake Fade test", який використовується провідними виробниками швидкісних автомобілів. У ході тесту автомобіль швидко прискорюється до 100 км/год, після чого педаль гальма натискається з максимальним зусиллям та втримується натиснутою аж до повної зупинки автомобіля. Загалом під час тесту проводиться 12 таких циклів, що дозволяє переконатися у збереженні ефективності роботи гальм протягом всього тесту.

Стабільність
 – у ході тест-драйвів, що проводяться на звивистих гірських дорогах Французьких Альп, диски та колодки внаслідок тривалого та енергійного гальмування зазнають впливу температур, що перевищують 500°C. Проте навіть за таких екстремальних умов наші гальмові колодки і диски демонструють незмінні експлуатаційні характеристики.

Відчуття педалі 
– усі оригінальні гальма Land Rover розробляються таким чином, щоб забезпечити так званий 'Chauffeur Stop' (надзвичайно плавна зупинка автомобіля). Цей унікальний стандарт використовується для забезпечення плавної зупинки автомобіля під час руху як на великій, так і на малій швидкості. Це також дозволяє забезпечити ефективне й безпечне зниження швидкості, яке водій може відчути через педаль гальма.

Паркування – надзвичайна ефективність наших гальм підтверджується результатами відповідного тесту, у ході якого деякі автомобілі Land Rover здатні утримуватись на місці на схилі 30° з використанням лише стоянкового гальма.

Оригінальні вихлопні труби Land Rover:

Наші системи випуску відпрацьованих газів були розроблені для збільшення потужності з одночасним покращенням роботи системи. Встановивши оригінальну вихлопну трубу Land Rover, ви отримаєте максимум потужності та зниження витрат палива, оскільки всі деталі були відкалібровані відповідно до унікальних вимог та стандартів Land Rover.

Акустичні властивості – наша система випуску відпрацьованих газів забезпечує оптимізований рівень поглинання шуму за будь-яких дорожніх умов. Для забезпечення оптимального звучання системи випуску відпрацьованих газів та дотримання вимог відповідного законодавства знадобились місяці напруженої роботи.

Міцність матеріалів – для забезпечення надійності та жорсткості конструкції системи випуску відпрацьованих газів використовується нержавіюча сталь, що здатна витримувати температуру відпрацьованих газів, яка перевищує 700ºC.

Розробка – оригінальні вихлопні труби Land Rover проходять тестування тривалістю понад 1000 годин на спеціалізованих динамометричних стендах, що дозволяють імітувати безліч найскладніших дорожніх умов.

Оригінальні паливні фільтри Land Rover:

Оригінальні паливні фільтри Land Rover здатні забезпечити покращений захист дизельних та бензинових двигунів Land Rover від впливу їдких та небезпечних продуктів.

Ризик використання неякісних фільтрів

Як і у випадку з будь-яким іншим автомобілем, завжди існує ризик того, що паливо, яким Ви заправляєте Ваш Land Rover, може містити сторонні домішки і частки (бруд, пісок, іржа тощо). Якщо паливний фільтр не здатен забезпечити належний рівень очищення, згадані абразивні частки (навіть мікроскопічних розмірів) можуть потрапити до паливних форсунок та інших компонентів і спричинити виникнення проблем з:

- рівнем викидів;
- потужністю;
- витратою палива;
- рівнем шуму.

Крім того, неякісні фільтри можуть призвести до швидкого зношення й ушкодження паливних форсунок та паливного насоса, що становить потенційну небезпеку виникнення надзвичайно складних і затратних проблем.

Оригінальні паливні фільтри Land Rover забезпечують:

- очищення палива від забруднень навіть з мікроскопічним розміром часток;
- видалення води з дизельного палива;
- максимальний захист;
- максимально точне й повністю контрольоване дозування палива.

Наші паливні фільтри, як і всі оригінальні запчастини Land Rover, проходять перевірку за допомогою цілого ряду тестів, які включають:

- перевірку надійності;
- перевірку корозієстійкості;
- випробування з циклічною зміною тиску;
- перевірку рівня аварійної безпеки.

Оригінальні масляні фільтри Land Rover:

Оригінальні масляні фільтри Land Rover були розроблені спеціально для забезпечення повнопотокової фільтрації моторної оливи.
Масляні фільтри мають надзвичайно важливе значення для функціонування двигуна та його строку служби. Очищена олива відіграє ключову роль у змащенні та запобіганні зношенню внутрішніх рухомих деталей двигуна, зокрема колінчастого та розподільних валів.

Ризик використання неякісних масляних фільтрів

До основних проблем, що можуть виникати через використання таких фільтрів, належать:

- надто швидке закупорення фільтрів, що призводить до відкривання перепускного клапана і попадання неочищеної оливи до систем двигуна (потенційна причина серйозних ушкоджень);
- проникнення всередину двигуна сторонніх часток, що збільшує зношення компонентів двигуна та рівень шкідливих викидів;
- нездатність масляного фільтра пропускати моторну оливу високої температури, можливість вибуху або виходу з ладу масляного фільтра, що може призвести до поломки двигуна;
- порушення герметичності, що підвищує ризик попадання всередину двигуна неочищеної оливи або зниження тиску оливи з подальшою поломкою двигуна.

Як захистити Ваш Land Rover

У процесі розробки оригінальні масляні фільтри Land Rover перевіряються в рамках стендових випробувань двигуна протягом кількох тисяч годин, а також під час інтенсивних дорожніх випробувань автомобілів протяжністю десятки тисяч миль в екстремальних кліматичних умовах.

Використовуючи оригінальні масляні фільтри, заміна яких проводиться відповідно до визначених сервісних інтервалів, Ви можете бути певними у належній якості, надійності та справності Вашого Land Rover та його компонентів.

ОНОВЛЕННЯ НАВІГАЦІЙНИХ МАП
image

Для різних моделей постійно випускаються нові мапи окремих країн на компакт-дисках, а оновлена версія DVD-диска з картографічними даними для всієї Європи від NAVTEQ містить інформацію про понад 50 000 точок інтересу.

Купуйте оновлення навігаційних мап через мережу Інтернет.
Надзвичайно широкий вибір дає Вам змогу придбати сумісну з Вашою системою мапу незалежно від того, куди Вас заведуть Ваші пригоди. 

Для одержання детальної інформації стосовно оновлення Вашої супутникової навігаційної системи звертайтесь до офіційного дилера Land Rover.

Центр Land Rover з алюмінієвих кузовних ремонтів категорії А
image

До відома страхових компаній

Авторизовані центри Jaguar Land Rover з алюмінієвих кузовних ремонтів категорії А

На українському ринку моделі бренду Land Rover, а саме Range Rover та Range Rover Sport, та Jaguar, а саме XJ та F-type, які виготовлено за новітньою технологією Premium Light-Weight Architecture. Кузови моделей повністю алюмінієві, тому вимоги до якості та умов виконання ремонтів на цих автомобілях, потребують особливого оснащення кузовного сервісного центру та високого рівня технічної кваліфікації спеціалістів.

Тому, при необхідності проведення складних структурних кузовних ремонтів на автомобілях з алюмінієвими кузовами, відповідно до страхових випадків, всі автомобілі  Range Rover та Range Rover Sport,  а також XJ та F-type повинні бути доставлені до «Автолайф центр», за адресою: м. Київ, вул. Крайня 1, або до «Аеліта Преміум», за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Булигіна, 3.

За додатковою інформацією звертайтесь до офіційного імпортера Jaguar  Land Rover в Україні компанії ТОВ «Віннер Імпортс Україна, Лтд.» за телефоном (044) 585 63 00 або надсилайте звернення на landrover@winner.ua

Інформуємо усіх власників автомобілів Land Rover!
image

З’явилася можливість самостійно перевірити свій автомобіль на предмет наявності безкоштовних сервісних кампаній.

Land Rover звертає особливу увагу до якості виготовлених автомобілів. Після продажу, Land Rover постійно оцінює те, як автомобілі ведуть себе під час експлуатації. Іноді нам доводиться стикатися з ситуацією, коли окремі складові або характеристики виготовлених автомобілів не в повній мірі відповідають встановленим Land Rover високим стандартам якості.

Перевірити власний автомобіль Land Rover

 

Ставивши вищим за все задоволення та безпеку своїх клієнтів, Land Rover проводить спеціальні безкоштовні сервісні кампанії по перевірці та, за необхідності, заміні окремих компонентів автомобілю.

Після заповнення вищеприведених форм та отримання позитивного результату, вам необхідно звернутися до офіційного дилера Land Rover ТОВ «Віннер Автомотів»  для проведення необхідних робіт. На станції технічного обслуговування на вашому автомобілі безкоштовно для вас буде проводитися перевірка і, можливо, необхідна заміна окремих компонентів.

Ми переконливо просим Вас не залишити без уваги прохання про надання вашого автомобіля для проведення необхідних робіт.

ТОВ «Віннер Автомотів» висловлює Вам свою повагу та високо цінує Вашу прихильність до всесвітньо відомого бренду Land Rover.

ТОВ «Віннер Автомотів». пр-т C. Бандери, 24Д, Київ, 04073, Україна

За додатковою інформацією та консультацією - прохання звертатися до відділу сервісу Land Rover за тел.: 044 496 45 81 

e-mail: wa-jlr-service@winner.ua

www.winnerauto.ua

4 ТО - 4 роки пригод без турбот
image
Land Rover це завжди неймовірні можливості та незабутні пригоди.
А цієї осені Land Rover дарує технічне обслуговування аби ви подорожували без турбот про сервіс.
 
Ми знаємо як вам важливо отримувати максимум від життя та від кожної подорожі! Саме тому ми пропонуємо унікальні умови на придбання нових автомобілів. Купуйте моделі Discovery Sport або Range Rover Evoque у період з 18 серпня до 31 жовтня та отримуйте 4 планові ТО у подарунок! 
 
50 тисяч яскравих подорожей. 4 роки без додаткових витрат на ТО. 4 планові ТО у подарунок. 
 
Акційні умови діють з 18 серпня до 31 жовтня 2017 на території України, окрім зони АТО та АР Крим на обмежену кількість авто. Під подарунком мається на увазі надання послуги планового ТО вартістю одна гривня. Всього в рамках акції передбачено надання 4 ТО. Клієнт проходить планове ТО кожні 13 тисяч км, або 1 раз на рік незалежно від пробігу. 

Спеціальні умови на сервіс та запчастини після гарантійних автомобілів Land Rover*
image

Для автомобілів старше 3-х років або з пробігом від 100 000 км :

-20% на запасні частини

-30% на сервісні роботи роботи

 


Переваги офіційного сервісу:

  • Акредитовані технічні спеціалісти 
  • Найсучасніше діагностичне обладнання та спеціальний інструмент 
  • Обслуговування преміум класу 
  • Гарантія на оригінальні запасні частини та роботи 
  • Прозора історія обслуговування 
  • Прямий зв’язок Вашого автомобіля із заводом-виробником 
  • Оновлення програмного забезпечення модулівавтомобіля

 


* Під спеціальними умовами мається на увазі надання знижки у зазначеному розмірі від регулярної вартості. Остаточний розмір знижки залежить від віку автомобіля. Вік автомобіля визначається від дати першого продажу автомобіля. Спеціальні умови діють з 21 серпня 2017 до 31 жовтня 2017 року. Остаточний розмір знижки залежить від віку та моделі автомобіля (знижки не розповсюджуються на регламентне технічне обслуговування автомобілів Land Rover Freelander 2 та Land Rover Range Rover Evoque). Знижки не поширюється на регламентне технічне обслуговування автомобілів Land Rover Freelander 2 та запасні частини при проходженні ТО Land Rover Range Rover Evoque, послуги підрядників (фарбування, поклейка бронеплівкою, тонування, інше)

Скачати умови акції  

Деталі за телефоном: 0444964581 

Дивитись інші акції сервісу

Програма «Clean Auto»
image
Термін дії пропозиції з 13 січня 2016 року до 1 січня 2018 року.

 

 

«Віннер Автомотів»  пропонує рік безкоштовного користування портальною мийкою для Вашого автомобіля.

Кожний, хто пройде планове технічне обслуговування автомобіля на сервісі «Віннер Автомотів», отримає безкоштовний абонемент на портальну мийку  протягом року. Вам надається можливість безкоштовної мийки авто один раз на місяць згідно з графіком роботи, зазначеним у програмі.

«Віннер Автомотів» дбає про Ваше авто!

Години роботи мийки:

- Понеділок-П'ятниця: 16.00-19.00 

- субота: 15.00-18.00

Дізнавайтесь більше подробиць у фахівців сервісу!

Тел: (044) 496 00 06

www.winnerauto.ua

Акція по очищенню паливної системи
image

Шановні клієнти,

З 20.02.2017 по 31.08.2017 починає діяти акційна програма для автомобілів Land Rover по «очищенню паливною системи» з 50% знижкою на роботи та 15% знижкою на матеріали. Поспішайте!

 

Деталі за телефоном: 044 496 45 81

Розпродаж колісних дисків Land Rover Discovery
image

Термін дії пропозиції з 6 квітня до 6 липня 2017 року.

Поспішайте на розпродаж – колісний диск R19, STYLE 103* зі спеціальною вартістю 16 881 грн. з ПДВ (шт.)

* Кількість обмежена - останній комплект!

ЗАВАНТАЖИТИ БРОШУРУ

Ленд Ровер. Діскавері. Поза межами буденності.

* Під спеціальною пропозицією мається на увазі можливість придбання аксесуарів за спеціальною пропозицією, яка діє у офіційного дилера Land Rover ТОВ “Віннер Автомотів”. Спеціальна пропозиція діє до моменту закінчення товару.

Вартість розрахована за міжбанківським курсом Євро до гривні на сайті winner.ua 

Остаточна ціна розраховується станом на день оплати товару.

За консультацією, прохання звертатися до відділу запчастин, тел. (044) 496-45-84; e-mailparts@winner.ua

Підберемо диски та шини для Вашої моделі.

ТОВ “Віннер Автомотів” | Київ, пр-т Степана Бандери, 24Д

www.winnerauto.ua

Розпродаж килимків на Land Rover Freelander
image

Термін дії прпозиції з 6 березня до 31 травня 2017 року.

 

Шановні клієнти,

поспішайте на розпродаж аксесуарів на Land Rover FREELANDER2 2006-2014 років.

Комплект гумових килимків  - по акційній вартості: 500 грн* без ПДВ

Гумовий килимок вантажного відділення - по акційній вартості: 500 грн* без ПДВ

ЗАВАНТАЖИТИ БРОШУРУ

Зазначена вартість розраховується за міжбанківським курсом Євро до Гривні на сайті winner.ua станом на 21.02.2017 року. Остаточна ціна на товар вказується у видатковій накладній.

ТОВ «Віннер Автомотів». Код ЄДРПОУ 33496598. Ленд Ровер Фрілендер

ТОВ «Віннер Автомотів». пр-т C. Бандери, 24Д, Київ, 04073, Україна

За інформацією про наявність та консультацією, прохання звертатися до відділу запчастин:

тел.: 0444964584 /  e-mail : parts@winner.ua

www.winnerauto.ua

MR. CAP – ПРОФЕСІЙНЕ ВІДНОВЛЕННЯ АВТО
image

MR. CAP – ПРОФЕСІЙНЕ ВІДНОВЛЕННЯ ВАШОГО АВТОМОБІЛЯ ВІДТЕПЕР В АВТОЦЕНТРІ "ВІННЕР АВТОМОТІВ"

Ми знаємо, що наші клієнти  - це ті люди, які люблять свій автомобіль. Саме тому ми завжди прагнемо надавати вам послуги найкращого та найвищого рівнів.

Mr CAP – міжнародна шведська компанія. З 1990 року її основною задачею є догляд, відновлення та захист автомобіля з метою збереження його внутрішнього і зовнішнього стану на максимальному рівні. В основі роботи Mr CAP лежать власні запатентовані продукти, які відтепер доступні і в автоцентрі «Віннер Автомотів».

Ми пропонуємо вам скористатись послугами  по відновленню, захисту та збереженню вашого автомобілю в найбільш привабливому стані в автоцентрі «Віннер Автомотів».

В рамках  спеціальних програм обробки ваш автомобіль отримає:

-          Відновлення ЛФП без  абразивного полірування та зменшення його товщини

-          Довгостроковий захист ЛФП від агресивних зовнішніх факторів

-          Подальше спрощення догляду за авто

-          Збереження зовнішнього вигляду на максимальному рівні

-          Глибоке сухе очищення кожного сантиметру інтер’єру

-          Захисне покриття шкіряних деталей та водо- і брудовідштовшуюче покриття текстильних поверхонь

-          Очищення моторного відсіку із нанесенням захисного покриття.

Більше 23-ох років сотні тисяч автомобілів у найрізноманітніших умовах експлуатації дають впевненість гарантувати найкращий результат і для вашого автомобіля.

Фахівці нашого сервісу із радістю нададуть вам повну інформацію для того, щоб ваш автомобіль завжди виглядав новим.

Всі подробиці дізнавайтесь у фахівців сервісу.

Автоцентр «Віннер Автомотів»

пр-кт Степана Бандери 24-Д
Київ, 04073, Україна
Тел. 496-00-06

ЗАХИСНА ПЛІВКА ТА ТОНУВАННЯ ВАШОГО АВТО
image

Автоцентр «Віннер Автомотів» пропонуємо Вам широкий спектр послуг, в том числі ми раді Вам запропонувати тонування автомобіля та монтаж захисної плівки.

В процесі експлуатації деякі частини автомобіля більше піддаються впливу механічним пошкодженням.  Захисна плівка перш за все потрібна таким частинам автомобіля, як передній бампер, крила, дзеркала заднього виду, фари. Захисна плівка може убезпечити  частини кузова від раптового попадання щебеню, гравію, піску, сколів, легких ударів. Також захисна плівка стійка до перепадів температур.

Окрім захисної плівки ви можете скористатися послугою тонування скла плівкою. Це спеціальне покриття поверхні скла сонцезахисною, міцною та декоративною плівкою. Тонування автомобіля захистить салон від вигорання під ультрафіолетовими промінням, забезпечить підтримку комфортної температури в салоні. Крім того, тонування автомобіля захищає водія від сонячних бліків та світла зустрічних фар.

Всі подробиці дізнавайтесь у фахівців сервісу.

Автоцентр «Віннер Автомотів»

пр-кт Степана Бандери 24-Д
Київ, 04073, Україна
Тел. 496-00-06

ЗБЕРІГАННЯ ГУМИ
image

Для того, щоб гума Вам прослужила довше, при її зберіганні потрібно враховувати декілька умов.

По-перше, це температура. Вона не повинна перевищувати +25С. Втім, гума також не «любить» мороз. Ідеальна температура для зберігання має бути близької до кімнатної, що в дійсності не завжди є можливим.

По-друге, приміщення, де зберігається гума має бути сухим, темним, та провітреним. Надлишкова волога, сонячні промені та висока температура призводять до того, що гума вкривається мікротріщинами, і як наслідок прослужить не довго.

По-третє, при довготривалому зберіганні гума має бути ізольована від маслянистих, лакофарбових речовин.

І найголовніша, четверта умова: не можна класти гуму один на одну, якщо вона без дисків. В цьому випадку покришки мають зберігатись вертикально.

Автоцентр «Віннер Автомотів» пропонує Вам витримати всі ці чотири умови дуже просто. Ми пропонуємо Вам послугу по зберіганню гуми по ціні – 1 грн за 1 колесо в день.

Ми подбаємо про Вашу гуму, а ви зможете бути спокійним за її зберігання!

Всі подробиці у фахівців сервісу.

Автоцентр «Віннер Автомотів»
пр-кт Степана Бандери 24-Д
тел.: (044) 496-00-06 

КАРТИ ТО
image

Скачати карти ТО

 

Defender

Discovery Sport

Discovery 4

Freelander 2

Range Rover Evoque

Range Rover Sport

Range Rover

Дізнайтесь вартість технічного обслуговування у Winner Automotive для Вашого Land Rover за посиланням

ПАРТНЕРСТВО CASTROL ТА LAND ROVER
image

Castrol, один із лідерів серед виробників мастил світового рівня, є технічним партнером Land Rover більше ніж 10 років

Для відповідності останнім технічним вимогам та оптимізації продуктивності, Land Rover ексклюзивно для вашого автомобіля рекомендує Castrol EDGE Professional, яке на сьогодні є найсильнішим.

Властивості даного мастила підвищені завдяки вмісту унікальної титанової суміші, яка запобігає руйнуванню плівки мастила та зменшує тертя. Це означає, що ваш Land Rover може досягати вершини продуктивності, при цьому зменшуючи викиди CO2 та споживання пального. Кожен автомобіль, який ми виготовляємо, перш ніж він виїде із заводу ми заповнюємо мастилом Castrol EDGE Professional оскільки воно працює у гармонії із двигуномLand Rover.

Ви можете сьогодні зв’язатися із офіційним сервісним центром Land Rover та придбати Castrol EDGE Professional для вашого Land Rover.

Сервісний центр дилера
image

Автоцентр «Віннер Автомотів» пропонує Вам високоякісний офіційний сервіс автомобілів Land Rover в одному з найсучасніших та найбільших сервісних центрів Європи.

До Вашої уваги ми пропонуємо наступні відділи:

Відділ сервісу Land Rover, який має 6 підйомників та виконує роботи всіх ступенів складності на рівні преміум-класу 
Відділ передпродажної підготовки
Відділ запчастин та мерчандайзингу
Відділ кузовного ремонту

Згідно існуючого сервісного процесу всі автомобілі, що приїздять на сервіс, проходять через безкоштовну портальну мийку та зону інтерактивної прийомки.

В зоні інтерактивної прийомки кожне авто попередньо оглядається приймальником у присутності клієнта на підйомнику та проходить перевірку гальмівної системи та амортизаторів на стенді SDL 230 Bosch. Всі ці операції безкоштовні для клієнта.

Великі інвестиції зроблені в обладнання та спецінструмент. Тому робочі місця обладнані сучасними німецькими підйомниками фірми «Ньюсбаум», стендами розвалу-сходження «Бош», шиномонтажно-балансувальним обладнанням «Гофман», лінією автоматичної роздачі мастила та іншим обладнанням. Ми маємо майже 100% спецінструменту, рекомендованого виробниками для ремонту машин конкретних брендів.

Але головна наша цінність – це персонал. На сьогодні всі співробітники відділу післяпродажного обслуговування мають чудову уніформу. Механіки мають 5 комплектів уніформи, що дозволяє щодня працювати з автомобілями клієнтів у зразковому вигляді. Весь персонал відділу регулярно проходить навчання та тренінги, які організовує Генеральний Імпортер компанія «Віннер Імпортс».

Ми повною мірою визнаємо, що перший автомобіль клієнту продає відділ продажу, а наступний – відділ сервісу. І тому будуємо свою роботу на якісному ремонті з першого разу. Вимога до персоналу – всі ремонти виконувати згідно технології виробника з наданням гарантії від виробника.

Зараз кожен клієнт може отримати повний спектр сервісних послуг різних ступенів складностей. Ми виконуємо наступні види робіт:
- Технічне обслуговування автомобілів
- Діагностика та ремонт ходової частини
- Комп‘ютерна діагностика електрообладнання та електронних систем керування
- Комплексна діагностика та капітальний ремонт двигуна
- Діагностика паливної системи та ремонт
- Ремонт автоматичних та механічних трансмісій
- Обслуговування та ремонт кондиціонерів
- Перевірка та промивання інжекторів
- Перевірка амортизаторів та гальмівної системи (4 стенди Bosch SDL-260)
- Регулювання розвалу-сходження коліс (2 cтенди Bosch )
- Шиномонтажні роботи
- Проточка гальмівних дисків (Rotunda)
- Встановлення додаткового обладнання та аксесуарів
- Всі види робіт з миття
- Попередня мийка перед обслуговуванням (безкоштовна)

ЗАПИС НА СЕРВІС

image

RANGE ROVER

Від 3 510 335 грн.

Кульмінація вишуканої потужності

image

RANGE ROVER SPORT

Від 1 990 374 грн.

Найбільш динамічний Range Rover

image

RANGE ROVER VELAR

Від 1 648 543 грн.

Авангардний Range Rover

image

АБСОЛЮТНО НОВИЙ RANGE ROVER EVOQUE

Від 1 016 015 грн.

Новий, рішучий, впевнений та витончений - справжній Range Rover у компактній формі

image

DISCOVERY

Від 1 422 947 грн.

Найбільш універсальний позашляховик

image

ОНОВЛЕНИЙ DISCOVERY SPORT

Від 982 350 грн.

Найкращий вибір для будь-якої пригоди.